And so the lion fell in love with the lamb. What a stupid lamb. What a sick, masochistic lion.
Již nespřáteluji, pouze vyměňuji ikonky

Jsme fanoušci..

Nereaguji na Reklamy, které jsou dané do článků !!! Do článku můžou reklamy dávat pouze SB!!

BLOG POZASTAVEN!!! (zhruba do konce zkouškového období na VŠ)

Esme Cullen/Elizabeth Reaser

7. dubna 2009 v 19:12 | Kajuš |  Herci

Věk: 33 let
Povolání: herečka

Rodné jméno: Elizabeth Ann Reaser
Národnost: americká

Datum narození, místo:
15.6.1975, Bloomfield, Michigan, USA

Již od dětství byla Elizabeth rozhodnutá stát se herečkou. Vyrůstala v Milfordu, v zemšdšlském regionu, jako prostřední z tria sester Reaserových. Matka byla v domácnosti, otec pracoval jako právní zástupce, restaurátor i jako učitel, avšak manželství nevydrželo.
Na střední škole si přivydělávala brigádami, mimo jiné i v country clubu.
Vysokou školu začala na Oaklandské univerzitě v Rochester Hills v Michiganu, ale po roce přesídlila na středozápad, aby se mohla lépe rozvíjet. S požehnáním rodičů se přihlásila na prestižní Juilliard School of Drama a byla přijata. Zde získala v roce 1999 titul bakaláře výtvarných umění.
Nejprve se těžce prosazovala, ale pak přišla první adekvání role v každodenním seriálu Guiding Light, kde mohla předvést, co umí. Po tomto představení se začaly objevovat nabídky do televizních filmů i (kino)filmů. Následovalo mnoho vedlejších a podpůrných rolí.
V říjnu 2004 byla v magazínu Interview v anketě "14 To Be" vyhlášena jednou z nejkerativnějších žen. Stalo se jí však také, že v Londýně hrála představení pouze pro 2 diváky.
Když se připravovala na roli v dramatickém seriálu Saved, strávila nějaký čas na pohotovosti, aby zjistila, jak se tamní personál chová.
Mimo jiné je i vegetariánkou. Avšak v současnosti je nejznámější jako matka "vegetariánské" rodiny vampírů z filmu Twilight.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama