And so the lion fell in love with the lamb. What a stupid lamb. What a sick, masochistic lion.
Již nespřáteluji, pouze vyměňuji ikonky

Jsme fanoušci..

Nereaguji na Reklamy, které jsou dané do článků !!! Do článku můžou reklamy dávat pouze SB!!

BLOG POZASTAVEN!!! (zhruba do konce zkouškového období na VŠ)

'Harper´s Bazaar' - Interview

8. listopadu 2009 v 17:29 | Kajuš |  Média

Rob Pattinson a Kristen Stewart sedí v hotelu Sheraton ve Vancouveru hned vedle sebe ("Couve" tak tomu Kristen říká), kde momentálně natáčí třetí díl s názvem Eclipse. Společně tráví hodně času spolu v pokoji - protože je opravdu, opravdu těžké jít ven. Je tu asi 15 různých východu, " říká Kristen. Aby je nepronásledovali paparazzi. "Rob je tím frustrovaný, ale je mu 23 a mě 19. Už je několik let dospělý a stejně jako já, si můžeme vyjít ven ... " menší pauza. "Ale je to nuda, protože je to vše o čem můžeme mluvit."
Robert o tom mluví taky. "Nebude Vám vadit, když budeme sedět venku?" ptá se a stojí u okna v hotelovém pokoji a dívá se ven "Musím na vzduch." Je zima, šedý den a kdo by mu upřel volnost?

V součastné době existuje jen jedna věc, která zajímá snad všechny milovníky této upírské romance Edwarda a Belly: Jsou ve skutečnosti spolu nebo ne? No .. je jasné, že si jsou Kristen s Robertem blízcí, opravdu blízcí. Ok, co je víc romantického?
"Nebudu říkat žádné kraviny na detektor," říká Kristen. "Musím říct, že Robert je. Myslím, že romantika je něco velice upřímného. Dokud je upřímný, dokáže být tak dzbrojující. " Robert se smál, když se jsem se ho ptali na stejnou otázku. "Hm, Já nevím. Co říkala Kristen? Ne je to lepší předstírat." následuje dlouhý smích.


Poprvé se tito dva setkali v roce 2007 na konkurzu na Twilight a oba dva předpokládali, že to bude jen kultovní upírský snímek - ne za 380 milionů dolarů které už vydělal - a že budou mít vlastní Barbie.
"Nebylo to, jako bychom spolu měli lhát." říká Kristen, "Ale byli jsme velice reaktivní. Byli jsme velice citlivý." Robert si dokonce vzal něco na uklidnění ještě předem. "Byl jsem klidný a pak mělo přijít na věc. Snažil jsme se už i na jiných konkurzech, ale úplně jsem zkolaboval." říká Robert." Kristen byla úplně jiná, než jsem na představitelku Belly čekal. Měl jsem trochu strach."

I když se Kristen narodila v Los Angeles a byla tady vychovaná, je to velice silná mladá dáma - a není to vůbec o jejích vlasech, které si nechala kvůli roli Joan Jett v novém filmu The Runaways ostříhat. Někteří fanoušci byli opravdu zklamaní, když už neměla dlouhé vlasy do role Belly, ale nemusíte se bát, do Eclipse bude mít paruku. "Myslím, že je to směšné, že to tak berou." prohlašuje Kristen s úsměvem. "Ale teď když mi poporostli a vlasy a mám je rozházené, připouštím, že vypadám trochu legračně." Kristen přísahá jako nějaký námořník a je si jistá na 200 procent. "Je to jedinečná holka." říká Robert. "Opravdu není tolik lidí, jako je Kristen."

Dneska sedí Kristen v hotelovém Constellation Suite na betonové terase a má na sobě jeansy, bílé tílko pod košili a jen černou mikinu s kapucí. "Jsem kurva hrozně ráda, že na sobě nemám něco neonově barevného nebo něco růžového." říká Kristen. Zeptejte se jí kdo jí navrhl tričko a ona o tom nebude mít ani ponětí. Podívala se na značku, jmenuje se to Born Famous Couture. Vypadá poníženě. "Nechtěla jsem si to koupit, přísahám."

Z těchto důvodů Kristen ráda nosí kalhoty. (Zatímco by ostatní dívky prohlašovali, že milují Chanel, její vysněné oblečení je u Brooks Brothers. Když si bere šaty, většinou musí být jen v kovu, jako třeba ty od Rock & Public které měla na Teen Choice Awards v tomto roce. "Každému se líbili, ´Podívejte se na toho ježka na sukni´" říká s úsměvem. "To byli kulky, ty mofo." Lidé si myslí, že se snažím být nějak výrazná, ale to je to poslední, co bych dělala. Nerada bych vyhověla lidem, co mají problém s tím, jak o sobě mluvím, ale to je v pořádku."

"Kristen si nebere žádnou pauzu," říká Robert. "Ona si hlavně drží svoje zbraně - a to je obtížné." Také si myslí, že lepší herec než on. "Já opravdu nevím jak postupovat. Všechno to hádám .. I když jsou tu věci které můžu udělat, ona je udělá." Taky si myslí, že má lepší charakter. "Rychleji se nad tím vším rozhodne. Je mnohem víc samostatná, než já takže je to něco jako ´Jsi takovej idiot a já už s tebou nechci mluvit.´A já na ni ´Já jsem taky idiot!´ Takže budu mluvit tři dny jako idiot, než se ona rozhodne."

V příštím díle s názvem Eclipse se Edward stihne s Bellou zasnoubit si myslí, že jsou Kristen s Robertem zasnoubení, když na ně na place volali "manžel & manželka". Takže tu pro ně máme novomanželskou hru...

Kdo tráví více času nad úpravou vlasů?
Kristen: "Rob."

Soutěživí?
Kristen: "Rob. Je hodně dětinský v každé části svého života. Hned začne mluvit jiným jazykem když se mu něco povede. Vypadá jako pětiletej."

Atletika?
Kristen: "Jednoznačně já. Rob dá sotva švihadlo. Když zkoušel kaskadérský kousek otočil se dokola ( předvádí gesto jako nějaký tučnák). A bože, pokusil se utéct...
Rob: "Kristen. Všiml jsem si, že ve filmu vypadá víc sportovně než já. A to já jsem měl být superhrdina."

Egoista?
Kristen: "Už jsem mu to říkala. Doufám, že to taky řekne. Pokaždé, když se dává do zrcadla a upravuje si vlasy. Mohl by mi krucinál dát ty jeho vlasy. Doufám, že berete sarkasmus."

Google, který z vás víc?
Kristen: "Rob."
Rob: "Ona určitě řekne, že já. Většinou děláme to stejné. Jeden je na pc a druhý na svém mobilu a předstírá, že píše nějaký text. Myslím, že víc ona. Jsem nesmírně povrchní. Ona sebe hledá častěji."

Kdo je lepší muzikant?"
Kristen: "Rob. Je to skvělý zpěvák. Srdcervoucí."

ZDROJ: Pájulka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama