And so the lion fell in love with the lamb. What a stupid lamb. What a sick, masochistic lion.
Již nespřáteluji, pouze vyměňuji ikonky

Jsme fanoušci..

Nereaguji na Reklamy, které jsou dané do článků !!! Do článku můžou reklamy dávat pouze SB!!

BLOG POZASTAVEN!!! (zhruba do konce zkouškového období na VŠ)

Kristen a Rob v časopisu OK!

9. listopadu 2009 v 10:53 | Kajuš |  Média
Kristen a Robert jsou opět na titulní stránce říjnového čísla magazínu OK!.
Tentokrát se zde rozebírá jejich hnízdečko lásky. Společně totiž prý obývají celé 34. patro luxusní budovy přímo v centru města (The Sheraton Vancouver Wall Centre).
Dvojice má k dispozice tři stylově zařízené apartmány, kde ubytovávají své hosty - například Dakotu Fanning - a zároveň se zde do časných ranních hodin baví s ostatními kolegy z filmu.
Rob a Kris prý spí v obrovské posteli královské velikosti, z níž se mohou dívat na krásné vancouverské panorama z oken, které sahají od země až po strop. Dále zde mají tři plně zařízené kuchyně, v nichž nechybí Robová oblíbené Hot Pockets (mražené pokrmy) a hovět si mohou i v mramorových koupelnách, které fungují jako jacuzi. V noci mohou sledovat filmy na obrovské ploché obrazovce, pokud jim však nenavnadí tu správnou náladu, v jejich pokojích se nachází ne méně než 6 krbů na zemní plyn, před kterými Robert vyhrává na kytaru serenády Vana Morrisna a John Lee Hooker a Kristen zase nahlas čte knihu Doomed Love od Virgil, kterou jí věnoval tento rok.
Přítel páru pro magazín řekl: "Když mají volný den, celý ho prospí, nebo se jen tak spolu tulí v posteli. Také milují poslechu The Beatles nebo The Rolling Stones."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama